Київ 
 
228 - 98 - 19
Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»

Творчість- малюкам!

 ТВОРЧІСТЬ ДЛЯ МАЛЮКІВ

Мета творчих занять в дитячому клубі „Лоло” для дітей 2-6 років – розвивати творче мислення, фантазію, вчити спостерігати за навколишнім середовищем.

В цьому віці дітей вчать бачити характерні особливості предметів і явищ, розрізняти ціле та складові частини, ознайомлюють з поняттям „форма”, „розмір”, „колір”, „відтінок”, „світло”, „тінь”, знайомлять з новими формами та властивостями матеріалів, розвивають вміння самостійно підбирати інструменти і матеріали для певного виду роботи, знаходити нове застосування звичайним речам, поєднувати різні техніки.

Техніки, що використовуються в творчих заняттях:
 Малювання крейдою, восковими олівцями, фломастерами, гуашевими, акварельними, темперними фарбами (пальцями, пензлями (м’якими, жорсткими, круглими, плоскими), поролоновими губками, ватними паличками тощо).
 Ліплення з пластиліну, глини, солоного тіста.
 Аплікація, робота з різним папером (кольоровим, гофрованим папером та картоном ) та ножицями.
 Створення композицій з природного матеріалу (крупи, насіння, гілочки, шишки, жолуді, соломка, мушлі, пісок, сухі трави і квіти тощо).

Творчі заняття з дитиною сприяють розвитку дрібної моторики, координації рухів, стимулюють дитину доводити роботу до кінця.

Дитина – сама по собі великий фантазер і винахідник, дорослому слід прислухатись до думок дитини та допомагати в її діяльності та спрямовувати. Ні в якому разі не слід примушувати дитину робити так і не інакше.