Київ 
 
228 - 98 - 19
Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»

Фітнес для дітей

 Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були здорові та гармонійно розвивалися. Тому, тема фітнесу для дітей набирає все більшої популярності. Дитячий фітнес – це не що інше, як добре продумана дитяча фізкультура: загальнозміцнюючі та оздоровчі заняття, завдяки яким у дітей виробляються правильні стереотипи рухів, формуються життєво важливі навички та вміння. Саме так закладаються і привильна хода, і гарна постава, і рівний почерк, і чітка мова. 

Проте є й принципові моменти, які відрізняють дитячий фітнес від звичайної фізкультури в школі та дошкільному закладі. Дитячий фітнес – це не лише ефективний набір вправ, а правильна мотивація дітей; заняття потребують  використання високоякісного яскравого, кольорового дитячого спортивно-ігрового обладнання. Зазвичай заняття проводяться в ігровій формі. Допускається використання елементів різних видів спорту. 
 Від рухової активності залежить розвиток моторики, працездатність, успішне засвоєння навчального матеріалу в подальшому навчанні. Фізичні вправи та рухливі ігри мають позитивний вплив на розвиток таких психічних процесів як: сприймання, мислення, увага, уява, пам'ять. Спортивні заняття (фітнес) дисциплінує, розвиває, додає впевненості в собі. Такі заняття стануть корисними для дітей з різними типами характеру: пасивним – фітнес надасть можливість відкритися новим енергіям, у них з’явиться життєвий тонус; гіперактивним – врегулює бурхливі емоційні процеси, навчить гармонійному розподіленню енергетичних затрат; капризним – допоможе відчути силу свого тіла, стати витривалішим.
В дитячому фітнесі є декілька напрямків:


«ТВАРИНОРОБІКА» - це аеробіка наслідування. Розвиває уяву та фантазію.
ЛОГО-АЕРОБІКА – це фізичні вправи з одночасним промовлянням звуків та віршів. Розвиває координацію рухів та мову дитини.
STEP BY STEP – освоєння навичок рівноваги, навчання правильної ходи, розвиток моторики.
BABY TOP – заняття для укріплення стопи.
ФІТБОЛ – заняття на великих різнокольорових м’ячах. Розвиває опорно-руховий апарат дитини.
BABY GAMES – рухливі ігри, конкурси, естафети та вправи на розвиток уваги та моторики.
FIRST STEP – заняття з батьками на засвоєння навичок рівноваги, розвиток пам’яті, мови, моторики. 
 
Всі ці напрямки роботи присутні на спортивних заняттях в дитячому клубі "Лоло". 
Дитячий фітнес входить в комплексну програму розвитку та навчання дітей 3 - 6 років.